نتایج جستجو برای عبارت :

سخن فولادسازان به کرسی نشست / اثرپذیری بالای «کاوه» و «فخوز» از مصوبه صمت

به گزارش واحد سنجش و راه حل‎های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، بر اساس ابلاغیه وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور ساماندهی صادرات محصولات فولادی و همچنین، برگشت ارز حاصل از صادرات و جلوگیری از ارزان فروشی، از این پس صادرات محصولات فولادی فقط از طریق تولیدکنندگان امکان‎پذیر خواهد بود.
ادامه مطلب
و غم انگیزترین قسمت زندگی من این هست الان
که وقتی گوگل میکنی 
kaveh
اولین اسمی که گوگل پیشنهاد میده کاوه یغمایی میاد بالا!!! (من اول این کاوه یغمایی رو با اون یغما گلرویی عقده ای اشتباه گرفتم!)
کاوه مدنی بعدیشه.
این رو ببینین:
Water: Think Again | Kaveh Madani
شما می توانید برای جابه جایی اثاث خود از باربری بلوار کاوه کمک بگیرید.باربری کاوه از معتبرترین باربری های این منطقه به شمار می رود. و شما می توانید اثاث خود را بی هیچ دغدغه و دل نگرانی به دست کارکنان باربری بسپارید ، این شرکت نخوه باربری در بلوار کاوه را دانسته و به […] باربری بلوار کاوه
منبع : سپند بار
گاوصندوق کاوه، فروشگاه گاوصندوق کاوه نمایندگی رسمی شرکت تولیدی گاوصندوق کاوه در تهران می باشد، از بهترین و قدیمی ترین تولید کنندگان گاوصندوق در ایران با کیفیتی بی نظیر و ضمانت نامه دارای انواع گاوصندوق های نسوز، ضد سرقت، خانگی، اداری و انواع مختلف گاوصندوق
لیدا کاوه عضو تیم دوچرخه سواری نیست
سایت زنان ایرانی : روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان درخصوص ادعای لیدا کاوه مبنی بر دوچرخه سوار بودن وی اطلاعیه ای صادر کرد:لیدا کاوه همانند دیگر هموطنان فقط گاهی از دوچرخه شخصی استفاده می‌کرده است و سابقه حضور در هیئت‌های دوچرخه سواری و سامانه این فدراسیون را ندارد و ورزشکار این رشته محسوب نمی‌شود. . .
باشگاه خبرنگاران جوان
 ابلاغیه تعیین مناطق جنگی و عملیاتی ستاد کل نیروهای مسلح موضوع ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششمقوانین مقررات بخشنامه ها تصویب نامه دستورالعمل ها آئین نامه هاستاد کل نیروهای مسلح در نامه ای خطاب به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مناطق عملیاتی موضوع فوق‌العاده مناطق کمتر توسعه‌یافته و بدی آب و هوا ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم و دیگر موارد ذکر شده در این ماده را تعیین کرد. نوع مصوبه: ابلاغیه شماره مصوبه: ۳۶۱۰/۱۳۳۳/۲۸تاریخ مصوبه: ۹۶/۹/۲۸مرجع صدور مص
وزیر امور اقتصاد و دارایی اعلام کرد که مصوبه جدیدی درباره بیت کوین در دست بررسی توسط دولت است و به‌زودی ابلاغ می‌شود.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایسنا، فرهاد دژ پسند با بیان اینکه طبق مصوبه شورای پول‌شویی در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ ارزهای دیجیتال ممنوع هستند، گفت:    دولت مصوبه دیگری را در این خصوص در حال بررسی دارد که ابلاغ خواهیم کرد.در جلسه سی ام شورای عالی مبارزه با پولشویی در تاریخ ۹ دی ماه ۱۳۹۶، به کارگیری ابزار بیت کوین و سایر ارزهای
برای شروع باید اولین روزی که ما سه تا یعنی ممد و کاوه و خودم هم دیگه رو دیدیم رو توضیح و شرح بدم خخخخ . 
روز اول سال اول دبیرستان بود.
صبح ساعت 7 رسیدم مدرسه هیچکسو نمیشناختم که یهو یه چهره آشنا دیدم و اون ممد بود ( اینو یادم رفت بگم که من و ممد قبلا هم دیگه رو تو یه مغازه سی دی فروشی دیده بودیم واسه همین ی آشنایی کمی بین ما بود ) رفتم سمتش و گفتم : باز این 
گفت : ای بابا تو مدرسه هم اومدی دنبالم
گفتم : گمشو تو اومدی دنبال من 
از این فکر که "من هیچکسو نم
دانلود آهنگ جدید کاوه قادری ای وای
بد جوری گیرش افتادم ای وای دلم
کاوه قادری ای وای (بندری شاد جنوبی)
ترانه: کاوه قادری . تنظیم موزیک: کاوه قادری
با لینک مستقیم , کیفیت های 320 و 128 MP3
Download a new song of Kaveh Ghaderi – Ey Vay

.
تکست متن آهنگ ای وای از کاوه قادری
♫♪
بد جوری گیرش افتادم ای وای دلم تو دلبری استاده بیچاره دلم
تنهاش نمیذاره هیچجوری دلم انگار دیگه بیزاره از دست دلم
بی تو دل من خونه .. اینجوری نمیمونه ..
یه کاری میکنی با دلم
بد جوری بهت گیره دلم
ای وای ا
این پسره کاوه مدنی چزو آدمهایی هست،
که تو وقتی نگاش میکنی
و حرفاشو گوش میکنی
باور میکنی که کچلی، قیافه، نژاد، ابروهای به هم چسبیده، نمیدونم هرچی هرچی، این ها نمایان گر شخصیت نیست.
چقدر این بچه دوست داشتنیه. چقدر خاکیه. چقدر باسواده. چقدر من راه دارم تا به این پسر برسم!!! خدایا! من اندازه نوک انگشتشم نیستم.
صندلیِ چوبی روبرعکس،روبروی  صندلی ای که دختره روی اون نشسته بود گزاشت ،روی اون نشست وباپوزخندبه قیافه ی نترس دختر زل زد،هیچ اثر ترسی توی چهره ی یخی دخترنمایان نبود و این مهری بودبرای تائیدحرفه کاوه،که این دختر، دخترخاله ی شهابی بود!کاوه یکم خودشوبه جلو متمایل کرد ودستاشو زیر ‌چونه ش خوابوند وگفت:_خب،خانومه ستایش ملکی؛دخترخاله ی سرهنگ شهابی!البته اینجا ملقبی به کوکب بارانی،خب اوضاع و احوال بروفق مراده انشالله؟اینجابهتون خوش میگذره؟.. ط
کامی دستای درنا رو بین دستاش گرفت و اونو دعوت به نشستن کرد،سیگاری اتیش زد وباهم روی صندلیای فلزی بالکن نشستن نگاه کامی به اسمون خیره شد،هوا گرگ ومیش بود وبادکمی وزیدن گرفت، بانفس عمیقی که درنا کشید،به خودش اومد وشروع کرد به گفتن:_دخترشهابیه!درقبال ازادکردن ملینا، دخترشو گروگان گرفتم و اینکه محبورشدم بگم دخترمه چون به خدمتکارا اعتمادی نیس، شاید بین اونها نفوذیِ پلیس باشه!..(ملینا،خواهرِکامیه)درنا پر از استرس وتشویش به کامی زل زد وگفت:_وای
یعنی کاوه چکار کرده بود؟ چرا همچین بلایی سرش اورده بودن؟! کاوه هر چقدرم در حقم برادری نکرد. اما باز سایه  و تکیه گاهی بود که دلم حداقل به بودنش خوش بود. به اینکه اگر روزی، جایی گرفتار شدم لااقل برادرم هست. بلاخره که دستم را میگیرد. درسته کاوه برای ستایش پدری نکرد اما ستایش دلش به بودن پدرش خوش بود. اما کاوه بد کرد. نه به خانوادش ! بلکه به خودش، به زندگیش، به ایندش. چرا بعضی از ادمها با اینکه میدونن راه زندگیشون رو اشتباهی رفتن باز به اون راه ادام
صبح امروز در ابتدای درس خارج فقه: در این یکی دو روز حوادثی بدنبال مصوبه سران قوا در برخی شهرها اتفاق افتاد و متأسفانه مشکلاتی هم درست شد، تعدادی جان باختند و مراکزی تخریب شد/ چند نکته را باید توجه داشت؛ اولاً وقتی یک چیزی مصوبه سران کشور هست، آدم باید با چشم خوشبینی به آن نگاه کند. بنده البته به آقایان هم گفتم نظرات کارشناسها مختلف است و من هم صاحبنظر نیستم در این قضایا؛ لکن اگر سران سه قوه با پشتوانه کارشناسی تصمیم بگیرند من حمایت میکنم.
اجاره مغازه
کاوه،فلکه ملک شهر
۱۲۰ متر
رهن ۵۰ میلیون
اجاره ۱۲ میلیون
توضیحات :همکف،بازسازی شدهپشت مغازه ۸۰متر زمینکف سنگ،دیوار سرامیکعرض ۸.۵متر،ارتفاع ۳.۵متربالای مغازه بازکد ۱۲۶۸ ۰۹۱۳۱۰۸۶۷۱۹ ۰۹۱۶۲۸۷۱۷۸۷
آدرس اینستاگرام : https://www.instagram.com/esfahanhouse
کانال ما در سروش
آذر:بهرام پسرخیلی خوبیِ موقعیت مالی ش عالیِقبول کن من اگه جا تو بودم قبول میکردم هم خوشتیپِ هم پولدارِ دیونه دیگه چی میخوای..رویا (سرشُ روی پای آذر گذاشت ) گفت:خدانکنه جا من باشیآذر تو که‌ از تمام زندگی من خبرداری وقتی ی غریبه برای همیشه توقلبت جامیکنه  تا وقتی قلبت میزنه اونجا خونه شِ ،حتی اگه غریبه تنهات بذاره،برای اولین بار عشقُ با کاوه تجربه کردم ،غریبه ی که همه چیزم شد ازدواج من سنتی بود.وقتی با کاوه کامیابی نامزد کرد
کاوه که از سر و صدای اون دوتا پایین اومده بود حالا تقریبا بپبرزخی در حالی که به سمتشون می یومد زل زده بود به اون دختر بچه که مظلومانه کنج شومینه کز کرده بود......باقیافه تقریبا برزخی درحالی که به سمتشون میومد زل زده بودبه اون دختربچه که مظلومانه کنح شومینه کِز کرده بود...صداشو انداخت ته سرش وتقریباً داد زد:_اینجاطویله س؟چه خبرتونه؟درنا سرش روپایین انداخت و اومد ازصحنه یه جورایی فرارکنه که البته ازچشمای تیزبین کاوه دورنموندوباصدای کاوه سرجاش
لوله دقیق کاوه یکی از اجزای مهم سیستم های لوله کشی  می باشد و معمولاً پرکاربردترین جنس مورداستفاده در این سیستم ها، نوع فولادی آن است. اهمیت استفاده از لوله های فولادی در سیستم های لوله‌کشی به دلیل دارا بودن ویژگی هایی از قبیل استحکام بالا، مقاومت در برابر گرما و مقاومت نسبی در برابر خوردگی می باشد.عملیات ساخت لوله های فولادی باکیفیت توسط شرکت خصوصی لوله دقیق کاوه انجام می شود. این شرکت اقدام به ساخت لوله های بدون درز دقیق فولادی باکیفیت ب
دانلود آهنگ جدید غمگین و احساسی از کاوه آفاق به نام بیزار من بیمار من اونکه باختو باختو باخت من من من با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang bizar man bimar man onke bakhto bakhto bakht man man man az Kaveh Afagh
دانلود آهنگ بیزار من بیمار من اون که باخت و باخت و باخت من من من کاوه آفاق
بیزار من بیمارمن …♬!
اون که باخت و باخت و باخت من من من …♬!
دانلود اهنگ بیزار من بیمار من اون که باخت و باخت و باخت من من من کاوه آفاق
لینک دانلود آهنگ
عضو هیات مدیره انجمن فولاد دلایل زیر را برای کاهش صادرات فولاد اعلام کرد هر چند با وجود تحریم ها و بر اثر آن کاهش صادرات نفت باید در راستای صادرات محصولات غیر نفتی جایگزین شود:
خوب است بخوانید : بروزترین قیمت آهن
افزایش هزینه های مربوط به تولید و بی ثبات بودن بازار.
افزایش نرخ ارز ، که باعث افزایش قیمت فولاد شده است
تحریم ها به عنوان یک عامل خارجی تمایل خریداران را به خرید اجناس ارزان افزایش داده است
طرح پیمان سپاری ارز : این طرح صادرکنندگان
حماسۀ یک دلاور، سرگذشت رشادت‌های سردار شهید محمود کاوه از سرداران غیور سپاه پاسداران را درمنطقۀ کردستان بیان می‌کند.این مجموعه، شرح زندگی و مبارزات شهید محمود کاوه، فرماندۀ تیپ ویژۀ شهدا در منطقه کردستان است که در سال 1361 طی عملیاتی موفق به پاکسازی گروهک‌ها و عناصر ضدانقلاب از منطقۀ جنگل آلواتان در محور پیرانشهرـ سردشت شد.
شهید کاوه یکی ازجوان‌ترین فرماندهانی بود که هدایت جنگ ایران و عراق را به عهده گرفت. روزی که جنگ شروع شد او یک جوان ۱
در اجرای مفاد ماده 20 بخش مقررات و ضوابط اجرایی دارایی­های استهلاک پذیر (موضوع ماده 149 اصلاحی قانون مالیاتهای مستقیم مصوب 31/04/1394)، به پیوست متن مصوبه اصلاحیه جدول استهلاکات مالیاتی که بنا به پیشنهاد شماره 23407/200 مورخ 26/12/1396 سازمان متبوع در تاریخ 27/12/1396 به تصویب وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی رسیده است، جهت اجرا ابلاغ می­شود.
شایان ذکر است مصوبه مذکور در مورد اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل موضوع ماده 95 قانون مالیاتهای مستقیم که سال مالی آنها از 01/
خودرویی
تصویب افزایش 10 هزار میلیارد تومانی حد اعتباری خودروسازان در دولت
مازیار بیگلو دبیر انجمن قطعه سازان در گفتگو با خبرگزاری فارس با بیان اینکه افزایش 10 هزار میلیارد تومانی حد اعتباری دو شرکت خودروسازی ایران‌خودرو و سایپا در هیأت دولت و شورای پول و اعتبار مصوب شده است و این مصوبه طی چند روز آینده ابلاغ خواهد شد.بیگلو با بیان اینکه در حال حاضر خودروسازان برای برخورداری از این مصوبه با مشکل مشمولیت ماده 141 قانون تجارت روبه‌رو هستند لذ
مجتبی غالبی، رئیس کانون سراسری انجمن‌های مراکز درمان اعتیاد کشور درباره مصوبه اخیر یکصد و سی و ششمین جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: بر اساس این مصوبه متادون یا داروی مربوط به معتادان باید از طریق داروخانه‌ها توزیع شود و آموزش‌های روانشناسی و مشاوره‌ای و اقدامات درمانی از طریق مراکز درمان اعتیاد انجام گیرد که این مسئله می‌تواند مشکلات فراوانی را به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب
تحلیل فاندامنتال بازار فارکس:
چهارشنبه 30 اکتبر 2019
معامله پایین سهام آسیا.
تصویب لایحه برگزاری انتخابات سراسری در پارلمان انگلیس برای تاریخ 12 دسامبر.
توجه سراسری به نشست امشب فدرال رزرو.
سهام آسیا شبانه و پس از بازار آرام آمریکا درروز گذشته و پیش از نشست امروز فدرال رزرو، در محدوده قرمز معامله شد. بارکلیز انتظار دارد که فدرال رزرو محدوده تنگ برای نرخ بودجه فدرال را حدود 25bp همسو با ارزش گذاری بازار کم کند. انتظاردارند که « تأکید ژروم پاول روی
با از دست دادن بهترین فرصت گلزنی برابر صدرنشین ژوپیرلیگ، ستاره ایرانی نتوانست جای خالی بهترین گلزن شالروا را پر کند.

به گزارش "ورزش سه"، تساوی بدون گل تیم های شارلروا و بروژ بیشتر از همه سایر صدرنشینان ژوپیرلیگ را خوشحال کرد آن هم در شرایطی که با از دست رفتن امتیازات این بازی فاصله زبراها با جایگاه دوم به چهار امتیاز افزایش پیدا کرد.
کریم بالحسین و شاگردانش در حالی به مصاف بروژ صدرنشین رفتند که اتفاقات بازی قبلی برابر میشلن و بحران مه که م
آبی به دست وصورت بچه زد وروی صندلی نشست و اونو روی پاش نشوند،بامهربونی ذاتیش نگاهش کرد،موهاشو نوازش کردوگفت:_اسمت چیه کوچولو؟..دختربچه بابغضی که هنوزتوگلوش چنبره زده بود گفت:_ اِلی..درنابا ملایمت نگاهش کردکه الی گفت:_خاله؟..درنا ته دلش ازاون لحن نازوبچه گونه غنج رفت وگفت:_جونم؟_توروخدامنو ازدست اون اقابدجنسه پنهون کن!..درنافقط به نشونه ی قبول چشماشو بست و اروم بازکرد،دست بچه روگرفت و اونو به سمت اتاق خوابشون برد***درباصدای ارومی بازشد،کامی
 نشست طرح مسئله امنیت اتوماسیون صنعتی و اینترنت اشیاء  در شانزدهمین دوره کنفرانس رمز در  7 شهریور 1398، با هدف هم‌‌افزایی دانش پژوهش‌گران و صنعت‌گران حوزه امنیت اطلاعات و نیز انتشار یافته‌‌های نو و بدیع در این زمینه، در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد.
شرکت در نشست: لینک
ادامه مطلب
کاوه در رأس میزناهارخوریِ12نفره نشسته بود،نگاهی به تک تک اعضای خانواده ش انداخت،دلسا(زنش)،درنا(خواهرکوچکترش)و کامی(شوهرخواهرو رفیقِ دیرینه ش) تموم اعضای خانوادش روتشکیل میدادن، جای خالی پدرومادرش روبه خوبی حس میکرد هروقت به نبودشون فکرمیکردعطش انتقامش ازشهابی بیشترمیشد،بافَکی منقبض شده وچهره ای سرخ چنگال رو توی تیکه ای ازگوشت کوبیدو ازسرمیزپاشد،به سمت حیاط رفت؛نیازبه هوای آزادداشت، دلسامتعجب به رفتنش نگاه کردوپاشد به دنبالش،دوید و
صبح روزبعدسراسرعمارت رو،سرسبزی دربرگرفته بودو درختای سربه فلک کشیده ی باغ چشم هر بیننده ای روبه خود خیره میکرد،هوامطبوع و دوست داشتنی بود و امادر داخل این عمارت؛کامی روبروی کاوه هی قدم رومیرفت،کاوه درحالی که پای راستشو به دیوارتکیه زده بود گفت:_بسه کامی اینقدرجلو چشمای من رژه نرو،اعصاب نزاشتی برام..کامی ازحرکت وایساد وگفت:_جنساروگرفتن،نزدیک سه میلیاردضررکردیم میفهمی یعنی چی؟!..کاوه درحالی که سعی داشت به عصبانیتش غلبه کنه گفت:_بازم جای
برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای :
 به همت سحر همامی کتابدار کتابخانه ، نشست کتابخوان  با حضور جمعی از نوجوانان  علاقه مند به مطالعه  در محل کتابخانه برگزار گردید. در این نشست اعضای فعال کتابخانه به معرفی کتابهای مورد علاقه خود پرداختند.
در تاریخ 1398/08/19 نشست کتابخوان مدرسه  ای به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مدرسه غیر انتفاعی پسرانه سما با حضور دانش آموزان کلاس پنجم برگزار شد. که در طی برگزاری این نشست 5 نفر از دانش آموزان کتابهای را که از قبل مطالعه کرده بودند برای سایر دانش آموزان معرفی کردند و در پایان هدایای به آنها تقدیم شد.
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، نشست کتاب خوان  دفاع مقدس، در کتابخانه عمومی شهدای سنجان با حضور نوجوانان برگزار شد.
در این نشست ،نوجوانان با مطالعه زندگینامه شهدا دفاع مقدس ،کتابهای خوانده شده را با علاقه مندان به اشتراک گذاشتند.

به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، نشست کتاب خوان  دفاع مقدس، در کتابخانه عمومی شهدای سنجان با حضور نوجوانان برگزار شد.
در این نشست ،نوجوانان با مطالعه زندگینامه شهدا دفاع مقدس ،کتابهای خوانده شده را با علاقه مندان به اشتراک گذاشتند.

✅ گوگل به‌صورت جداگانه در نشست AndroidDeveloper اعلام کرد که سیستم‌عامل اندروید از این پس قرار است به‌صورت رسمی از نمایشگرهای تاشدنی پشتیبانی به عمل بیاورد. یکی از ویژگی‌ها این است که می‌توان به برخی اپلیکیشن‌ها دستور داد تا هنگام باز و بسته شدن دستگاه واکنش‌‌های خاصی نشان دهند.
شهیدی که از بچگی، رهبر انقلاب او را می‌شناخت / 
یک زن و مرد آمریکایی با سگشان آمدند داخل مغازه تا سیگار بخرند. سر و وضع ناجوری داشتند. محمود نگاه پر تنفرش را دوخت به چهره آن مرد؛ شکسته بسته حالی‌اش کرد ما سیگار نداریم، بعد هم با عصبانیت آن‌ها را از مغازه بیرون کرد.
۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵
به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، شهید محمود کاوه سردار و فرمانده بزرگ لشگرویژه شهدا در سال 1340 در یکی از محلات محروم شهر مقدس مشهد(خیابان ضد)، درخانواد
استاندار خراسان جنوبی در سومین روز سفر خود به شهرستان قاین عصر امروز سه شنبه 28 خرداد 1398 با هیئت همراه از مسئولین مرکز استان و شهرستان قاینات وارد بیهود شده و  با خانواده شهید کاوه در این روستا دیدار و گفتگو کرد.
مهندس محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی و همراهان در بدو ورود به بیهود ضمن حضور در گلزار شهدای این روستا و همچنین مرقد مطهر شهید فضیلت آیت الله شیخ حسن بیهودی با ذکر فاتحه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند. 

مهمانا
در سومین نشست سه‌شنبه‌های حقوق بین‌الملل و ایران و در کنار دکتر خلف رضایی به خروج احتمالی ایران از معاهده منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای پرداختیم. خلاصه بحث آن که با توجه به این که فعلا مدعای ایران مربوط به تحریم‌های آمریکاست، بیشتر ارجاع به ماده 60 کنوانسیون وین مطرح است اما در صورت ارجاع مجدد وضعیت به شورای امنیت، امکان استناد به ماده ده معاهده در راستای ماده 54 کنوانسیون وین میسر خواهد بود و ماده 45 کنوانسیون نیز مانع این استناد نخواهد شد.
نشست و هم اندیشی دهیاران باراندوزجنوبی با حضور بخشدار محترم بخش مرکزی و دبیردهیاران بخش. 
 مسجدولیعصر بالانج_1398/3/28
درحاشیه و انتهای نشست دهیاران باراندوز جنوبی,
خانم صنم دلیرابگرمی, دهیار بالانج, با رای قاطع دهیاران دهستان
در مسئولیت دبیردهیاران باراندوز جنوبی ابقا شد.
منبع؛ کانال خبری بالانج
به اطلاع می رساند نخستین نشست همایش نظریه قانون اساسی کارل اشمیت در روز چهارشنبه اول اسفند ماه 1397 از ساعت 8 الی 17 در دانشکده حقوق پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.لازم به ذکر است ثبت نام برای شرکت در نشست الزامی می باشد. لذا از علاقه مندان به حضور درخواست می شود مشخصات خود را (نام، نام خانوادگی، رشته، مقطع و دانشگاه محل تحصیل) به آدرس ذیل ارسال نمایند.Schmittconstheory@gmail.com
ماجرای عکس معروف دختر شهید کاوه
نام پدر دلیل افتخارش است، مایه سربلندی اش؛ همان پدری که نامش بین فرماندهان ارشد دفاع مقدس می درخشد ، همان مردی که ۳۱ سال پیش در ارتفاعات ۲۵۱۹ حاج عمران شهید شده و خاطره اش هنوز که هنوز است با اوست.
۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم،
ادامه مطلب

بیوگرافی رایان سرلک:
رایان سرلک زاده 21 اسفند 1392 در تهران، بازیگر است. رایان سرلک تک فرزند خانواده است، پدرش طراح و معمار و مادرش کارشناس شیمی است.
نام اصلی: رایان سرلک
تاریخ تولد: 21 اسفندماه 1392
محل تولد: تهران
پیشه: بازیگر
شروع فعالیت: از سال 1397
بیوگرافی رایان سرلک:
رایان سرلک زاده 21 اسفند 1392 در تهران، بازیگر است. رایان سرلک تک فرزند خانواده است، پدرش طراح و معمار و مادرش کارشناس شیمی است.
بیوگرافی رایان سرلک:
ارائهٔ فشرده‌ای در نشست عقل سرخ داشتم با موضوع شهادت سردار سلیمانی و آخرالزمانی شدن جامعه. منظورم از آخرالزمانی شدن در واقع مواجهه با مسئلهٔ آخر الزمان، به ویژه، آزمونی برای مواجههٔ جبههٔ حق و باطل بود. به بیان دیگر مصرح شدن و آشکار شدن بیش از پیش جبههٔ حق و تمایز آن از جبههٔ باطل و اهمیت این مقوله برای آمادگی جامعه برای دوران ظهور.
این نشست را خبرگزاری‌های ایکنا و مهر و آنا پوشش دادند. طبق معمول خبرنگاران محترم به سرعت مطلب را شنیده و تدوی
برگزاری نشست معرفی و بلندخوانی کتاب هشت قصه از امام جواد (ع):
همزمان با سالروز شهادت جوادالائمه امام محمد تقی (ع) نشست معرفی و بلندخوانی کتاب  هشت قصه از امام جواد (ع) نوشته حسین فتاحی توسط سحر همامی کتابدار کتابخانه و با حضور جمعی از اعضای فعال کتابخانه برگزار گردید.
ایران شناسی

7252

به قلم دامنه. به نام خدا
۱. جمشید به‌تدریج خودبین و ناسپاس به یزدان شد. و همچون فرعون، خود را «جهان‌آفرین» خواند. ضحّاک فرصت را غنیمت شمرد و بپا خاست. جمشید گریخت. ضحّاک، جمشید را به‌چنگ آورد و با ارّه دونیم کرد.

ضحّاک مار به دوش

۲. ضحّاک، سپس خود در مقام پادشاهی، چنان ستمگر شد که حتی برای دو مار دو دوشش، مغز دو انسان را هر روز می‌شکافت تا خورشت و غذای مار سازد.

مجسمۀ کاوه

۳. مردی فرودست و گوژ‌پشت و دادخواه به‌قیام بلن
خبرهایی در جریان است که از واگذاری هپکو،  واگن پارس و آذرآب به  مپنا خبرمیدهد ... وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اعلام موافقت خود با واگذاری شرکتهای آذرآب و واگن پارس به شرکت  مپنا از لزوم انتخاب هرچه سریعتر مدیرعامل شرکتهای آذرآب و هپکو خبر داد. 
رحمانی به مصوبه پرداخت ۹۰ میلیارد تومان تسهیلات به هپکو اشاره کرد و گفت: تاکنون ۳۰ میلیارد تومان از این تسهیلات پرداخت شده و با توجه به پابرجا بودن این مصوبه، در جلسه آینده روند اجرا و پرداخت تسهیلات
در تاریخ 1398/08/19 نشست کتابخوان مدرسه  ای به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مدرسه غیر انتفاعی پسرانه سما با حضور دانش آموزان کلاس پنجم برگزار شد. که در طی برگزاری این نشست 5 نفر از دانش آموزان کتابهای را که از قبل مطالعه کرده بودند برای سایر دانش آموزان معرفی کردند و در پایان هدایای به آنها تقدیم شد.
برگزاری نشست کتابخوان در محل کتابخانه:
به همت سحر همامی کتابدار کتابخانه، نشست کتابخوان با محوریت نهمین دوره جشنواره رضوی در محل کتابخانه  با معرفی کتب منتخب جشنواره  و با حضور جمعی از اعضای فعال و کتابخوان برگزار گردید.

در پی آزادسازی سهام عدالت، شورای عالی بورس امروز درباره این موضوع و همچنین تعیین عضو جدید هیات مدیره سازمان بورس ( با توجه به استعفای سعید فلاح پور )، ابطال احتمالی معاملات فولاد در بورس کالا و دیگر موارد ، تشکیل جلسه می‌دهد.
براساس این گزارش، این نهاد علاوه بر تدوین و تصویب مقررات مورد نیاز جهت انتقال سهام به صاحبان سهام عدالت باید زمینه ورود شرکت‌های سرمایه‌‌گذاری استانی به بازار سرمایه را هم فراهم کند.
از سوی دیگر ابطال معاملات فول
باران توطئه ها بر ثمر نشست
در کُنجِ فقر پدر با پسر نشست
فاسد شدند گروهی از حاکمان
زخم زبان مدّعیان هم به بر نشست

مدیون تک تکِ افراد  میهنند
خوردند و رفته بدامان دشمنند
بدنام و مفتضح و خرابی همیشگی
آوارگان غربت و همخواب ماتمند

چپ یا که راست یکی بوده در نظر
دزدیده اندو فراهم شد این خطر
شاید که چشمه شود بسته با دو بیل
سیلاب را نبود چاره ای دگر

میگویم از غم مردم که عالی اند
در وقت جشن و عزا مثل قالی اند
هرکس که آمده پا روی شانه هاست
همواره دست
در سومین نشست س.ح.ب.ا به موضوع جنبه های حقوقی بین المللی خروج احتمالی جمهوری اسلامی ایران از NPT خواهیم پرداخت. میهمان من در این نشست، دوست و همکار محترم آقای دکتر خلف رضایی، استادیار دانشگاه امام صادق (ع) هستند. از علاقمندان مباحث حقوقی بین المللی دعوت می کنیم با عضویت در صفحه اینستاگرامی س.ح.ب.ا در این نشست مشارکت نمایند.این نشست روز سه شنبه  22 بهمن و از ساعت 21 برگزار خواهد شد.
در تاریخ98/8/28به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه نشست کتابخوانی در آموزشگاه با حضور شهردار شهر ،رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان فارسان ، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فارسان ،شورای اسلامی شهر چلیچه برگزار گردید
اهم برنامه ها به روایت تصویر :

بسمه تعالی
نشست کتابخوان با موضوع حقوق بشر آمریکایی در تاریخ 1398/05/08 در کتابخانه عمومی نیمروز زابل برگزار شد.
کتابهای ارائه شده در نشست عبارتند از:
1. سیاست حقوق بشر کارتر: نوشته فراز چمنی
2. امنیت انسانی و حقوق بین الملل: نوشته اربارا فن تیگر شتروم
3. شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد: نوشته دفتر مطالعات سیاسی
5.حقوق بشر دوستانه و مسائل نوظهور (جنگ های پسانوین): نوشته نادر ساعد
6. سازمان کنفرانس اسلامی حقوق بشر: نوشته اطهره السادات موسوی

کارگردان: حسین سهیلی زاده | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1397 | سال انتشار: 1398
پخش از شبکه نمایش خانگی | تعداد قسمت ها: 26 اپیزود | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: ایرج محمدی‌
آپدیت : پشت صحنه اضافه شد...‌

خلاصه داستان: کاوه باید بین کمک به خانواده‌اش و رسیدن به دلداده‌اش همتا یکی را انتخاب کند. جدایی دو عشق در شبی زمستانی رقم می‌خورد. کاوه جواب رد به همتا می‌دهد و همتا دلشکسته می‌رود. کاوه اما حقیقت را به همتا نگ
سردار سلیمانی تازه به تکثیر نشست
تکثیر شدن شهید 
از عجایب رحلت شهید آن است که خون پاک او سبب می شود با اینکه جسمش تکه تکه شده، شخصیت او در بین ارادتمندانش تکثیر شود، این هم نوعی از حضور و شاهد بودن و زنده بودن شهید است، و از این طریق از باب من سن سنة حسنة، بل أحیاء می شود و عند ربهم یرزقون. 
کارگردان: حسین سهیلی زاده | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1397 | سال انتشار: 1398
آپدیت : قسمت بیست و دوم اضافه شد...‌

خلاصه داستان: کاوه باید بین کمک به خانواده‌اش و رسیدن به دلداده‌اش همتا یکی را انتخاب کند. جدایی دو عشق در شبی زمستانی رقم می‌خورد. کاوه جواب رد به همتا می‌دهد و همتا دلشکسته می‌رود. کاوه اما حقیقت را به ه
تریلر زیبای ایران کاوه ورژن اول برای یورو تراک سیمولاتور۲

اطلاعات فایل مورد نظر:                                                                                  
ورژن تست شده: 1.36
حجم: 88.4mb
تاریخ انتشار: 15.2.2020
فرمت: SCS
سازنده: ARAD
اسکرین شات: ARAD
منبع: Persian SCS MOD

تصاویر بیشتر:

️برای دانلود بر روی باکس زیر کلیک کنید:
آپدیت : قسمت بیست و چهارم اضافه شد...‌

خلاصه داستان: کاوه باید بین کمک به خانواده‌اش و رسیدن به دلداده‌اش همتا یکی را انتخاب کند. جدایی دو عشق در شبی زمستانی رقم می‌خورد. کاوه جواب رد به همتا می‌دهد و همتا دلشکسته می‌رود. کاوه اما حقیقت را ب
آپدیت : قسمت بیست و پنجم اضافه شد...‌

خلاصه داستان: کاوه باید بین کمک به خانواده‌اش و رسیدن به دلداده‌اش همتا یکی را انتخاب کند. جدایی دو عشق در شبی زمستانی رقم می‌خورد. کاوه جواب رد به همتا می‌دهد و همتا دلشکسته می‌رود. کاوه اما حقیقت را به
آپدیت : قسمت بیست و ششم (پایانی) اضافه شد...‌

خلاصه داستان: کاوه باید بین کمک به خانواده‌اش و رسیدن به دلداده‌اش همتا یکی را انتخاب کند. جدایی دو عشق در شبی زمستانی رقم می‌خورد. کاوه جواب رد به همتا می‌دهد و همتا دلشکسته می‌رود. کاوه اما حقیق
کارگردان: حسین سهیلی زادهتهیه کننده: ایرج محمدینویسنده: حسین سهیلی زادهسال ساخت: ۱۳۹۸محصول کشور: ایرانتعداد قسمت ها: ۲۶ اپیزودژانر فیلم: اجتماعی، درام
بازیگران: محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان و …
خلاصه داستان: کاوه طی یک قرارداد خود را به کتی به قیمت ۷ میلیارد تومان می‌فروشد. همتا اما آواره‌تر و تنهاتر از قبل به خانه مادربزرگ پناه می‌برد، غافل از سرنوشتی که بدون کاو
آپدیت : قسمت بیستم اضافه شد...‌

خلاصه داستان: کاوه باید بین کمک به خانواده‌اش و رسیدن به دلداده‌اش همتا یکی را انتخاب کند. جدایی دو عشق در شبی زمستانی رقم می‌خورد. کاوه جواب رد به همتا می‌دهد و همتا دلشکسته می‌رود. کاوه اما حقیقت را به همتا
آپدیت : قسمت بیست و یکم اضافه شد...‌

خلاصه داستان: کاوه باید بین کمک به خانواده‌اش و رسیدن به دلداده‌اش همتا یکی را انتخاب کند. جدایی دو عشق در شبی زمستانی رقم می‌خورد. کاوه جواب رد به همتا می‌دهد و همتا دلشکسته می‌رود. کاوه اما حقیقت را به ه
به نام خدای شنهای  طبس

ضد انقلاب برای سر بعضی پاسدارها هزار تومان جایزه می گذاشت،خیلی که ارزش طرفشان بالا می رفت ،سرش را سه هزار تومان هم می خریدند!
محمود که آمد،به یکی ، دو هفته نکشید، رفت توی لیست سه هزار تومانی ها!!اعلامیه اش را خودش آورد برامان.می خواند و می خندید.
دو سه هفته بعد،پام گلوله خورد.می خواستند بفرستندم مشهد.محمود آمد دیدنم.وقت خداحافظی با خنده گفت:راستی خبر جدید رو شنیدی؟
گفتم چی؟
گفت:قیمت سرم زیاد شده!
گفتم چقدر؟
گفت:بیست هزا
دانلود سریال مانکن قسمت بیستم با کیفیت عالی20
دانلود قسمت بیستم 20 سریال مانکن
به زودی....

سریال مانکن قسمت بیستم با کیفیت عالی
خلاصه داستان:
در قسمت قبل دید که کاوه همراه با دوست بهرام به خانه اخگر رفتند و گاو صندوق را باز کردند و تمام مدارک را برداشتند و دوست بهرام هم بدونه اینکه کاوه بفهمه فلشی رو که حاوی اطلاعات مهمی از کارهای اخگر بود را برداشت.
و کتی هم بعد از اینکه به کاوه شک کرد او را تعقیب کرد و تا خانه پدرش دنبال کرد و وقتی همگی مشغول صح
جدید ترین عکس عاشقانه با متن 2020

آلبومی از عکس عاشقانه نوشته های زیبا ، عاشقانه و خاص برای تبریک تولد به اسم کاوه تهیه کنیم که ، در روز تولد کاوه به او یک هدیه ی مجازی فوق العاده تقدیم کنید.در این مطلب از سایت پروفایل پیکچر ، مجموعه ای بسیار زیبا از عکس نوشته و عکس پروفایل کاوه تولدت مبارک همراه با جملات تبریک تولد برای شما عزیزان آماده کرده ایم . امیدواریم لذت ببرید. با ما همراه باشید.

امروز تولد توست و بهترین زمانی که خدا میخواست مرا با هدی
دراگان اسکوچیچ در نخستین نشست خبری خود به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد چگونگی حضورش در تیم ملی، اهداف خود در این تیم و آینده‌اش روی مهمترین نیمکت فوتبال ایران مواردی را بیان کرد
دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در اولین نشست خبری رسمی خود در این سمت اظهار داشت: پیش از هر چیز روز مادر را تبریک می‌گویم. بدون وجود مادران هیچ‌کدام از ما نبودیم. ابتدا می‌خواهم درباره تیم ملی، برنامه‌های آن و آماده‌سازی تیم بگویم. د
نشست  هم اندیشی کانون صنفی مربیان و داوران استان و کاندیداهای هیات فوتبال استان که در این نشست حضور یافتند  به سوالات حاضرین جواب گفتند در این جلسه دبیر محترم هیات فوتبال کاشمر احمد آریانپور به عنوان عضو منتخب کانون مربیان استان حضور داشتند؛ به بیان مشکلات فوتبال شهرستانها پرداختند وراه های عملی و بدون شعار را از کاندیداهای محترم درخواست نمودند . این جلسه روز شنبه 14 اردیبهشت در محل هتل تابان مشهد برگزار گردید .
به
گزارش ایرنا از تارنمای سفارت ایران در ورشو، در این بیانیه آمده است:
برغم ادعای مقامات لهستانی مبنی برعدم ارتباط نشست ورشو با ایران، اما
مقامات آمریکایی از اعلام اهداف اصلی این نشست مبنی بر هدف قرار دادن ایران
در منطقه اجتناب نمی کنند.

بیانیه افزوده است: با توجه به تعهدات
مقامات لهستانی برای عدم تمرکز نشست ورشو بر محور ایران، اما باید گفت که
مقامات آمریکایی صریحا هدف اولیه برگزاری نشست ورشو را تضعیف نقش ایران در
منطقه خاورمیانه عنو
___________________________________________________________________________________________________________________
نشست کتابخوان مدرسه ای دی ماه 98 کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) درروز چهارشنبه  مورخ 11/10/98 ساعت 15 در مدرسه دخترانه نرجس2، پایه ششم برگزار گردید. که در این نشست کتاب اهورا جمشید توسط سارینا رودینی، کتاب مثل هیچ کس توسط فاطیما نارویی، کتاب مهربانترین پیامبر توسط مائده شهیکی نیا و کتاب قصه هایی از عطار توسط مطهره سجادی معرفی گردید.
کارگردان: حسین سهیلی زادهتهیه کننده: ایرج محمدینویسنده: حسین سهیلی زادهسال ساخت: ۱۳۹۸محصول کشور: ایرانتعداد قسمت ها: ۲۶ اپیزودژانر فیلم: اجتماعی، درام
بازیگران: محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان و …
خلاصه داستان: کاوه طی یک قرارداد خود را به کتی به قیمت ۷ میلیارد تومان می‌فروشد. همتا اما آواره‌تر و تنهاتر از قبل به خانه مادربزرگ پناه می‌برد، غافل از سرنوشتی که بدون کاو
حرکت دراز نشست
حرکت دراز نشست یکی از بهترین حرکت ها در تناسب اندامه که باعث میشه مرکز بدن تقویت و قدرتمند بشه مرکز بدن شامل کمر و شکم هست که در تمام فعالیت ها نقش داره 
در واقع هر کاری انجام میدین روی کمر و شکم فشاری وارد میشه
پس باید شکم و کمر قدرتمندی داشته باشین
حرکت دراز نشست یکی از بهترین حرکت هاست که شکم و کمر رو میسازه پس تا جایی که میتونید از این حرکت استفاده کنین

قلم فارسی و جدید کاوه
از زیبا ترین و کاربردی ترین قلمهای مجموعه فونت آرشید با قابلیت خوانایی از راه دور ،
مناسب برای انواع متون و عناوین بوده و از فرمهای ابداعی خاصی برای ایجاد جلوه های بصری نو بهره می برد .
این فونت جذاب هم اینک در دسترس شما کاربران گرامی است .

این فونت فقط برای یک هفته نیم بهاست !

تو همان آشوب بزرگی که به دلم آمد و بر دلت نمیشیند مهار این آشوب ،چشمان تو فال است و به تماشایش نشسته ام و چشمان تو اما ما را نمیبیند/گفتند در شهر آشوب شده است و ندیده میدانم کار قدم هایت بوده وقت گذر از کوچه ی آدم ها/گاهی حکم گناه را میشود صادر کرد،وقتی میشود دنیا را به نفع خود امضا کرد /اجازه ی امضای چشمانت را به نفع دلم میدهی آیا ؟؟/زلزله گشت و این خانه به آوار نشست ،خانه ات آباد خاک این خانه پای قدم یار نشست .گاهی میشود حکم گناه را صادر کرد الها
به
گزارش ایسنا، پایگاه خبری تی وی ان ۲۴ نیوز، پیش از آغاز نشست ورشو
گفت‌وگویی اختصاصی با رودی جولیانی، وکیل ترامپ و شهردار پیشین نیویورک
داشته است. جولیانی در این گفت‌وگو مدعی شد: قرار است نشستی در ورشو برای
صلح در خاورمیانه برگزار شود و طبق گفته مایک پمپئو، وزیر امور خارجه‌مان
قرار است تمرکز این نشست بر روی ایران باشد چراکه مشکل اصلی در خاورمیانه،
ایران است.

وی همچنین ادعا کرد که ایران به گروهک‌های تروریستی در سراسر جهان، پول و تسل
داریوش مهرجویی، ۱۳ سال پس از ساخت فیلم «سنتوری»، در حال تولید فیلم «لامینور» است که شخصیت اصلی آن نه علی سنتوری، بلکه یک نوازنده زن سنتور است. این فیلم به احتمال زیاد در جشنواره فیلم فجر امسال به نمایش درخواهد آمد.
داریوش مهرجویی در حال ساخت فیلم «لامینور» به تهیه کنندگی رضا درمیشیان است که اگر در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید، نخستین حضور او در این رویداد بزرگ سینمایی پس از ۶ سال است.داریوش مهرجویی، فیلمنامه «لامینور» را ب
نکاتی با توجه به مصوبه اخیر حضانتاولاًحضانت در لغت به معنی پروردن و در اصطلاح عبارت از نگهداری مادی و معنوی طفل (پرورش و تربیت) می‌باشد. لذا سپردن حضانت کودک به معنی سپردن سایر امور طفل به خصوص امور حقوقی به شخص نمی‌باشد. حضانت با ولایت که خاص پدر و جد پدری است تفاوت اساسی دارد. اگر حضانت به مادر سپرده شود ولایت پدر و در غیاب پدر، جد پدری نسبت به کودک تا زمان حیات آنان باقی است.به عنوان مثال مادری که حضانت کودک با او است و پدر طفل یا پدربزرگ ط
هدف اصلی نشست های کتابخوان  به اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده‌شده با محوریت معرفی و ترویج مطالعه می باشد.در این نشست خانمها بهاره آقاخانی-نازنین زهرا چراغی-ستایش سلیمانی -ستایش مددی-حدیث عابدی وفاطمه عسگری به ارائه کتابهای  راز،موبی دیک،دخترلوتی ،روزپادشاه اژدها وچشمان منتظر پرداختند.
خب قبل از نوشتن خاطرات باید یک سری توضیحات خدمت شما دوستان عزیز ارائه دهم ( چقد کیف میده آدم قلمبه سلمبه حرف بزنه خخخ )
اول باید چند نفرو معرفی کنم 
نفر اول دوست بسیار صمیمیم محمد   که هنوزم با هم دوستیم . فقط برای معرفی گفتم محمد ...  همیشه میگیم ممد . این ممد آقا یک پسریه که همیشه تو فکره . شده ساعتها باهاش حرف میزنیم بعد میگه ها؟ چی گفتین؟؟ خیلی رو مخخخخه ... ممد میکشمت ... ببخشید هیجان زده شدم خخخ . خیلیم با معرفته.
نفر دوم کاوه ، این اقا گاوه عه بب
✔️ اخذ ردیف ملی برای سدهای معیشتی، راه های شریانی، رفع مشکلات شهر خلخال از جمله کمربندی، پل ائللر باغی، قلعه باشی و... از مهم ترین خواسته های نماینده خلخال و کوثر در این نشست بود.
#دکتر_خالقی
⚜ @Drkhaleghi | Channelwww.dr-khaleghi.com
[عکس 1280×960]
مشاهده مطلب در کانال
چند وقت پیش یه مطلبی راجب عادت های واضح ادما خوندم، اینکه هر کسی یه سری عادت های داره که دیگران با چند تا برخورد و نشست و برخاست میفهمن. 
عادت های ساده اما همیشگی. 
خودم چندتا عادت دارم که هر کسی با چند برخورد و نشست برخواست میفهمه، یکیش اینه که همیشه پیراهن استین بلند میپوشم و اصلا تیشرت نمیپوشم.
یکی دیگش هم اینه چایی رو بدون قند و تلخ میخورم.
اینا عادت های خیلی ساده ای ان اما چند ساله باهام هستن که دیگران زود میفهمن:)) 

به همت دفتر هنر و رسانه بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام، «دیدبان»، نشست اکران و نقد و بررسی مستند «ایکسونامی» در فرهنگسرای ابن سینا برگزار شد. در این نشست آقای محسن آقایی (کارگردان مستند) و دکتر سجاد مهدی زاده (عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام) حضور داشتند و به بحث و تبادل نظر حول موضوع انقلاب جنسی در جامعه ایرانی پرداختند.
ادامه مطلب

می توان گفت خرد جمعی یا مشورت برای انجام امور در اوایل
تشکیل جوامع خرد نیز وجود داشته است تا جاییکه بسیاری از جوامع اولیه از کمک و
همفکری اعضای جامعه برای حفظ موقعیت و برتری جویی نسبت به جوامع دیگر بهره می بردند. 

ادامه مطلب
کارگردان: حسین سهیلی زاده

دانلود قسمت 13 سیزده مانکن

تهیه کننده: ایرج محمدینویسنده: حسین سهیلی زادهسال ساخت: ۱۳۹۸محصول کشور: ایرانتعداد قسمت ها: ۲۶ اپیزودژانر فیلم: اجتماعی، درام
خلاصه داستان: کاوه طی یک قرارداد خود را به کتی به قیمت ۷ میلیارد تومان می‌فروشد. همتا اما آواره‌تر و تنهاتر از قبل به خانه مادربزرگ پناه می‌بر
جهت تشکیل اجتماع مردمی و نیز ایجاد پایگاه ارتباطی با مردم شریف منطقه کنار زمینه پروژه تا شروع پی ریزی ساختمان مسجد، نماز خانه ای احداث می شود.
طبق مصوبه هیئت مؤسسان در تاریخ22  خرداد 98، شروع عملیات احداث نماز خانه از شنبه 25 خرداد خواهد بود.
شورای آموزش و پرورش منطقه آب پخش صبح امروز به ریاست علی تنگ ارمی بخشدار در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش برگزار شد.
در این نشست،امام جمعه،بخشدار،شهردار،رئیس آموزش و پرورش،رئیس شورای شهر،نمایندگان معلمان و دبیران مطالب خود را مطرح کردند.

ادامه مطلب
آورده‌اند که مرغ ماهی‌خواری بر لب آبی خانه داشت و همیشه به اندازه‌ی نیاز خود، از آب ماهی می‌گرفت. روزگار او بد نبود تا این‌که پیری و ناتوانی به او روی آورد و از شکار باز ماند. به کنجی نشست و با خود گفت، دریغا از زندگی که به تندی باد گذشت و از آن چیزی مگر تجربه برایم نماند و امروز همین تجربه شاید مرا به‌کار آید. پس باید امروز به جای زور و چالاکی، کار خود را با نیرنگ پیش برم. ماهی‌خوار با چهره‌ای اندوهگین بر لب آب نشست. ناگهان خرچنگی او را دید
آپارتمان مبله دولت در منطقه ۳ تهران در خیابان دولت(شهید کلاهدوز)  و در شمال تهران قرار گرفته است. دسترسی اصلی این محله خیابان پاسداران ، خیابان شریعتی و بلوار کاوه می باشد. با استفاده از خیابان های ذکر شده به راحتی می توانید به بزرگ راه های صدر، مدرس، صیاد و امام علی دسترسی پیدا کنید.
نزدیک ترین ایستگاه مترو به این محله مترو قلهک است.
وجود مرکز خرید قلهک ، نگین ظفر و فروشگاههای برند koton و mongo و …. فقط بخشی از مراکز خرید و برندهای این محله بشمار
نشست هم اندیشی مربیان لیگ برتری با حضور مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال کشورمان آغاز شد. در این جلسه همه بودند به غیر از امیر قلعه‌نویی و گابریل کالدرون سرمربی سپاهان و پرسپولیس. 
در این جلسه اوقاتی هم بدست آمد که استراماچونی سرمربی جنتلمن استقلال بادست خودش نهالی را کاشت.

به گزارش شریعت نیوز نشست مسئولین مکاتب خواهران شهرستان سراوان بزرگ (سراوان، مهرستان وسیب و سوران) به میزبانی مکتب فاطمه الزهرا بخشان امروز پنج‌شنبه ۱۰ بهمن‌ماه برگزار گردید.
تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط قاری محمد سپاهی آغازگر این نشست معنوی بود.  بعد از آن مولوی محمود یکی از مدرسین مکتب فاطمة الزهراء، به مهمانان این جلسه خیر مقدم عرض نمود.
پس از آن مولانا محمداسحاق سپاهی مسئول شورای سراوان سخنانی را ایراد نمودند. سپس مولانا احمد ن
چشم هام بین رنگ ها دو دو میکرد. روی بعضی شون مکث می کردم و تصور می کردم طرح بافتم با این رنگ چجوری میشه؟ به خانم فروشنده گفتم چقدر رنگ... کار مارو سخت کردین حسابی. سرش شلوغ بود، ولی باحوصله و مهربون. خودشو انداخت وسط رویای من:
-چی میخوای ببافی؟
+پتو، پتوی نوزاد
لبخند نشست روی لبش و پرسید: دختره یا پسر؟
مکث کردم...به چشم های زیبای دختر فروشنده خیره شدم، دنیا در اون مغازه شلوغ و پر سر و صدا، لحظه ای ساکن شد، صداها محو شدن، نه چیزی می دیدم، نه چیزی می ش

صندلی اداری برای انطباق با نیازهای مختلف، در انواع متنوعی طراحی شده اند.
یکی از مدل های پایه صندلی کار است که معمولا پشتی یا تکیه گاه سر ندارد.
معمولا روی این صندلی ها بیشتر از چند ساعت در روز نمی توان نشست وگرنه احساس ناراحتی ایجاد می شود
هرچند که با این صندلی ها نسبت به صندلی های بلندتر فضای بیشتری برای جابجایی و حرکت وجود دارد.
نوع بعدی، صندلی هایی با پشتی نیمه هستند که طراحی ارگونومیک بهتری دارند
و می توان چهار ساعت یا بیشتر روی آن ها نش
اقا یه اتفاق خوب قراره بیفته. یکشنبه ی دیگه یه نشست تو دانشگاهمون هست که قراره آیدین رحیمی پور آزاد بیاد ، در مورد عکسها و کتاب ها. دانشگاه هم که به من نزدیک شده راحت میرم میام :دی خیلی ذوق دارم براش خب میخوام ببینم چجوریه و چی میشه. منو این همه خوشبختی محاله :دی اون از کنسرت که جور شد. این از نشستی که قراره برگزار بشه و توسط یه ادم درست حسابی.خب ادم خوشحال میشه دیگه. 
کتاب رو از صبح تا حالا کلی خوندم الان پدر سرگیم. امشب تمومش میکنم. 
در سایه سکوت وزارت خارجه، هتل کوبورگ محل زیاده‌خواهی کشورهای اروپایی شد
چرا عراقچی در جلسه کمیسیون به عدم اجرای تعهدات ۳ کشور اروپایی اعتراض نکرده است؟
نشست کمیسیون مشترک برجام روز گذشته- هفت اسفند ۱۳۹۸، ۲۶ فوریه ۲۰۲۰- در هتل کوبورگ شهر وین برگزار شد. در پایان این نشست، کمیسیون مشترک بیانیه‌ای صادر کرده که در آن نقاط ضعف متعددی به چشم می‌آید، از جمله این نقاط ضعف میتوان به موارد زیر اشاره کرد:...
ادامه مطلب
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده پاییزی ام
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * پاییزی ام * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , حجت اشرف زاده باشید.
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Hojat Ashrafzadeh called Paeiziam With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ حجت اشرف زاده به نام پاییزی ام
بارون بزن که از عالم و آدم بارون بزن که دوباره شکسته غرورمبارون بزن که نسوزم از آتیش دوری بارون بزن ت
_________________________________________________________________________________________________________________
نشست کتابخوان کتابخانه ای دیماه 98 کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) درروز سه شنبه  مورخ 17/10/98 ساعت 15 با حضور رئیس محترم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ایرانشهر و جمعی از اعضاء  در محل کتابخانه برگزار گردید. در ابتدای برنامه جناب آقای بامری شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم چنین درگذشت دکتر امینی فرد را تسلیت گفته و در مورد زندگینامه و رشادت های سردار بزرگ اسلام و خدمات مرحوم دک
صندلی اداری برای انطباق با نیازهای مختلف، در انواع متنوعی طراحی شده اند.
یکی از مدل های پایه صندلی کار است که معمولا پشتی یا تکیه گاه سر ندارد.
معمولا روی این صندلی ها بیشتر از چند ساعت در روز نمی توان نشست وگرنه احساس ناراحتی ایجاد می شود
هرچند که با این صندلی ها نسبت به صندلی های بلندتر فضای بیشتری برای جابجایی و حرکت وجود دارد.
نوع بعدی، صندلی هایی با پشتی نیمه هستند که طراحی ارگونومیک بهتری دارند
و می توان چهار ساعت یا بیشتر روی آن ها نشس
دانلود سریال مانکن قسمت بیست و یکم با کیفیت عالی
Download seriyal manqan21 

سریال مانکن قسمت بیست و یکم
خلاصه داستان:
در قسمت قبل همانطور که دیدید کتی با خانواده کاوه بحث زیادی کرد و قرار شد که طلاق نگیرد و کاوه را تحت فشار قرار دهد .اخگر هم همسرش را به بیمارستان برد و همسرش که در کما رفته و احتمال اینکه بر گردد خیلی کم هست و اخگر به خاطر این شرایط فکر میکند که کاوه پای این جریان هست و میخواهد از او انتقام بگیرد .
بهرام هم نیز به زیلا پیشنهاد ازدواج داد
نشست کتابخوان ماه با حضور اعضای فعال کتابخانه
در این نشست کتابهایی با عنوان های ذیل توسط اعضا معرفی گردید.
ماه خورشید کلاه نویسنده جعفر ابراهیمی
پلو خورش نویسنده هوشنگ مرادی کرمانی
بوراندخت نویسنده وحید محمدی پای اندر
دنیای شگفت انگیز از ال.فرانک بااوم
یادت باشد نویسنده محمد رسول ملا حسنی

رییس کمیسیون گردشگری، فرش و صنایع دستی اتاق کرمان در ادامه این نشست در رابطه با فرش کرمان گفت: تامین مواد اولیه و کنترل کیفیت این مواد در تولید فرش استان بسیار مهم است که پیگیری های لازم برای رفع مشکلات فعالان این حوزه انجام خواهد شد.

چالش‌های صنایع دستی استان و راهکارهای رفع آنها در نشست کمیسیون گردشگری، فرش و صنایع دستی اتاق کرمان به مناسبت روز جهانی صنایع دستی و با حضور فعالان این حوزه بررسی شد.
به گزارش ایسنا، رضا بهرامی رییس کمیسیو
نشست اعضای طرح تبیین منظومه فکری رهبری در استان تهران با حضور و سخنرانی حجه‌الاسلام و المسلمین فخریان 
دوشنبه۲۳ اردیبهشت۹۸ ساعت ۱۸:۳۰تهران، خیابان۱۶ آذر، حسینیه‌ی هنر 
✔️متاهلین می‌توانند همراه با خانواده تشریف بیاورند.
✔️به علت محدودیت مکان، حتما حضور و تعداد همراهان خود را قبلا به آیدی معرفی شده اعلام فرمایید.
✔️همگی می‌توانید در تهیه‌ی افطاری سهیم باشید، جهت کمک با آیدی معرفی شده ارتباط بگیرید.
✔️برنامه‌ها: زیارت آل‌یاسین،

برگزاری نشست سعدی خوانی در کتابخانه عمومی آیت الله اراکی
نشست ادبی بررسی و تفسیر غزلیات سعدی سه شنبه 29 آذر در سالن مرجع کتابخانه برگزار شد.از علاقه مندان به ادبیات کهن و شیرین فارسی دعوت می شود در این نشست حضور داشته باشند.

سرداری که همپای رزمندگانش می‌جنگید
سردار شهید محمود کاوه فرمانده‌ای شجاع و لایق بود، آنقدر معرفت در دریای وجود او موج می‌زد که هر زمان عملیاتی انجام می‌گرفت نخستین فرد حمله‌کننده به سمت دشمن بود و در کنار رزمندگانش به مبارزه می‌پرداخت.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها